DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Gecelik Sabahlık Takımları


Gecelik Sabahlık Takımları

Gecelik Sabahlık Takımları Seçiminde 5 İpucu

Gece yatağa girerken en az dışarıdaki kadar muhteşem görüneceğiniz rahat sağlıklı bir gecelik, sabah yataktan çıkar çıkmaz ürperen omuzlarınıza aldığınızda güzelliğinizi tamamlayacak, geceliğinizle uyumlu bir sabahlık takıma en uygun fiyatlarla sahip olmak için ne yapmanız gerektiğini biliyor musunuz? Gecelik ve Sabahlık takımları hakkında, kumaştan renge, bedenden uzunluğa kadar bilmeniz gereken herşey bu yazının devamında:

Evli misiniz - Bekar mı

Gecelik Sabahlık takım alırken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli şey budur. Yeni evli hatta orta yaşlı kadınlar aşk hayatlarına heyecan katmak için sıklıkla seksi gecelik sabahlık çeşitlerine yönelir, oysa bu evli olmayan veya yalnız yaşayan bir kadın için çok önemli olmayabilir. Evlilik durumunuzu hesaba katarak piyasadaki çeşitli modellerden birini alabilirsiniz.

Kumaş Seçimi

Diğer hayati konu alacağınız sabahlıklı gecelik takımın kumaşıdır. Bütün kumaş çeşitleri her hava veya mevsim için uygun değildir. Örneğin pamuklu kumaşlardan üretilmiş gecelikler yaz ayları için en uygun yatak kıyafetleridir. Pamuklu kumaşlar hafiftir ve cildin hava almasına izin verir, diğer ağır kumaşlar gibi cildi sıkmaz. Bununla birlikte balayı tatilleri için yeni evli kadınlar ipek gecelik sabahlık takımları da tercih edebilirler. Yazın havanın çok sıcak olduğu günlerde pamuklu, saten, ipek gibi kumaşlardan yapılmış takımları seçseniz bile geceliğinizin ipek olmamasına dikkat edin. İpek gecelikler kaygan oldukları için, siz uyurken yukarı doğru kayıp toparlanarak edip geceyi rahatsız geçirmenize neden olur.

Gecelik ve Sabahlıklarda Doğru Beden Ölçüsü Seçimi

Geceleri konforlu bir uyku için sıkmadan rahatça saracak bir gecelik modeli seçmelisiniz. Bu aynı zamanda neden çok dar iç çamaşırları veya geceliklerle yatağa girmemeniz gerektiğini de. Eğer yatak kıyafetiniz biraz bol değilse gece sizi rahatsız edip uyku kalitenizi bozabilir. Erken yattığınız halde sabah uyandığınızda kendinizi uykunuzu alamamış, yorgun hissediyorsanız bunun sebebinin beden ölçüleri size uymayan uyku kıyafetleriniz olma ihtimali hiç de az değildir. Ayrıca üzerinize rahatça uyan geceliklerle daha seksi görünürsünüz. Doğru beden ölçünüzü nasıl hesaplayacağınızı öğrenmek için elbise bedenleri sayfamıza göz atabilirsiniz.

Uzunluk

Yeni evli gelinler daha alımlı ve seksi görünmek için genellikle kısa sabahlıklı gecelik modellerini seçerler. Eğer kendinizi bu tür bir gecelikle rahat hissetmiyorsanız uzun bir gecelik modelini de tercih edebilirsiniz. Uzun sabahlıkla kombine edilmiş uzun bir gecelikten oluşan bir takım eğer doğru seçilirse sizi son derece çekici gösterebilir. Kısa bir gecelik için de yere kadar uzanan bir sabahlık yerine diz altına kadar inen bir model daha uygun olacaktır. Kışın topuklara kadar uzanan modeller, uzun penye gecelik sabahlık modelleri veya polar sabahlığı olan bir gecelik, sıcaklığın içeride kalmasına yardımcı olacağı ve sizi sıcak tutar. Yaz aylarında sıcak gecelerde kısa babydoll geceliği olan saten bir sabahlık takım sizi serin tutarak terlemenizi engeller.

Renk

Gecelik ve Sabahlık takımınızın rengi ve parçalarının birbirleriyle uyumu çok önemlidir. Renkler sizin gerçek kişiliğinizi yansıtır ve kocanıza kendinizi ifade etmenizin en iyi yolu renklerdir. Örneğin tatile gittiğinizde, otelde kalacağınız ilk gece için kırmızı saten gecelik sabahlık takımla sevgilinize tutkunuzu ve aşkınızı anlatabilirsiniz.Kırmızı gecelik sabahlık takımları, siyah gecelik sabahlık takımları ve fiyatlarımıza göz atmayı unutmayın..

Ürünler 1 - 24 / Toplam 192

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Ürünler 1 - 24 / Toplam 192

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...