DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Dantelistan Blog

Seksi İç Çamaşırları Hakkında Her Şey

5 yazı

sayfa başı

Pierre Cardin Sütyen Ölçü Tablosu

Pierre Cardin Sütyen ÖlçüleriDevamını Okuyun
0 Yorumlar | Kategori: Seksi İç Giyim Yazan Dantelistan

Gelin iç Çamaşırları Nasıl Olmalı?

Gelinlik iç çamaşırı seçimi.

Devamını Okuyun
Yorumlar | Kategori: Gelin İç Çamaşırı Yazan Dantelistan
jartiyer nedir ve nasıl giyilir

Jartiyer Nedir ve Nasıl Giyilir.

Düğününüzde kullanıp kullanmamak konusunda kararsız olabilirsiniz ama bir Jartiyer kadın iç giyiminde geleneği ve klasiği temsil eden, modası asla geçmeyecek, benzersiz bir fetiş nesnesidir.
Hiçbir şey erkeklerin aklını başından almakta onun kadar etkili değildir. Gene de çoğu kadın tek başına giymekte zorlandığı için kullanmaktan kaçınır. Oysa jartiyer giymenin kendine has hiç bir zorluğu yoktur. Olsa bile baş döndüren bir seksapele sahip olmak için biraz zahmete katlanmaya değer.
Belki siz de jartiyerlerin muhteşem cazibesine kapılan ama nereden ve nasıl başlaması gerektiğini bilmeyenlerdensiniz. O halde bu yazı tam size göre, okuyun ve kararınızı verin.

Devamını Okuyun
Yorumlar | Kategori: Seksi İç Giyim Yazan Dantelistan

Pijama Nasıl Seçilir?

3.10.2016 03:08

aUyku kalitenizi arttırmak için doğru pijamayı seçin

Pijama seçimi nasıl yapılır.

Yataktan uykunuzu almış ve dinlenmiş olarak kalkmak için uyku saatlerinizin düzenli olması yeterli değildir. Kaliteli bir uyku için, ışık, sıcaklık değerlerinin doğru ayarlanmasının yanı sıra başka şeyler de gereklidir. Herkesin uykuya gereksinim duyduğu süre farklıdır. Diğer önemli husus yatağa giderken ne giydiğinizdir.Pijamaseçiminiz rahat, dinlendirici ve deliksiz bir uyku uyumanıza destek olur.

Devamını Okuyun
Yorumlar | Kategori: Rahat Ev Kıyafetleri Yazan Dantelistan


Her çağın vazgeçilmezi dantelli iç çamaşırları

Bir iç çamaşırını neyin seksi yaptığını söylemek her zaman çok kolay değildir. Seksi İç Çamaşırı denilince aklımıza klasik eski moda tarzlar mı gelmeli yoksa modanın daha marjinal en uç noktaları mı? Kadın iç çamaşırlarını neyin seksi yaptığını anlamak için bundan daha fazlasını bilmek gerekir. Yapılan araştırmalar batı medeniyetinde yüzyıllardır devam eden bir şeyi göstermektedir. Çok farklı görünümlere sahip ama özünde tek bir şey bir kadın iç çamaşırını seksi yapar.
18. Yüzyılın balina kemiğinden yapılmış korselerinden 2000'li yılların g-string külotlarına kadar uzanan çizgide seksi iç giyimin sırlarını ve kadın iç çamaşırlarının zaman içinde geçirdiği değişimi ve bir iç çamaşırını seksi yapan şeylerin neler olduğunu bu yazının devamında bulabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Yorumlar | Kategori: Seksi İç Giyim Yazan Dantelistan

5 yazı

sayfa başı