DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Fantazi Jartiyer ve Büstiyer


Jartiyer ve Büstiyer

Jartiyer Takımları ve Büstiyerler


Jartiyer Modelleri

Jartiyerler, kadın iç giyimin en etkileyici, kadınsı cazibeyi çarpıcı bir biçimde arttıran, kadınsılık ve seksilik kavramlarıyla neredeyse özdeşlemiş aksesuarlardır. Çoğu kadın gündelik kıyafetlerle kullanmanın zor ve zahmetli olduğunu düşünerek çorap askısı kullanmaktan kaçınsa da günlük kıyafetlerle kullanımı sanıldığı kadar zahmetli değildir. Askılar çoraplarınızın aşağıya sarkmasına engel olur, bu sayede sık sık ortadan kaybolup çoraplarınızı düzeltmeniz gerekmez.

Daha önemlisi jartiyerler sağlıklıdır, naylon külotlu çoraplar gibi genital bölgeyi havasız bırakarak bakteri üremesine ve kötü kokulara sebep olmaz. Sadece bunun için bile tercih edilebilirler. Eğer siz de denemek istiyor ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız Jartiyer Nedir ve Nasıl Giyilir başlıklı açıklayıcı blog yazımıza göz atabilirsiniz.

Sütyenli olan jartiyer takım modelleri eğer uygun şekilde bir araya getirilebilirse son derece seksi bir görünüm sağlayabilir. Dünyanın en eski geleneklerinden biri balayı jartiyerleridir. Düğün hazırlığı yapan genç kızlar da benzersiz bir ilk gece deneyimi için seksi iç çamaşırlarını hazırlarken iç giyim jartiyer modelleri tercih edebilir. Romantik bir ilk gece için hazırlık yaparken birkaç jartiyer takım almayı unutmamalıdır. Balayına da çıkılacaksa, farklı renk jartiyerli gecelikler seçilerek, tutkunun geceler boyunca devam etmesi sağlanabilir. Özel bölgesi açık jartiyer çorapları da özel günler için mutlaka akılda tutulması gereken bir diğer seçenektir. Fantezi Jartiyer Takım erkek iç dünyasında cinsellik ve kadınsı cazibeyle özdeşleşmiştir. Fantezi iç giyim kadar gündelik kullanımda da özellikle klasik giyinmeyi tercih eden kadınlar tarafından sevilerek giyilen iç giyim ürünleridir.

Fantazi Büstiyer Çeşitleri

Büstiyer Modelleri, kadınlar için üretilmiş, korse benzeri, geleneksel askısız kadın iç çamaşırlarıdır. Bel ve karnı toplayıp, göğüsleri dikleştirdiği için, askısız elbiselerle birlikte kullanılmak için çok uygundur.

Büstiyerler bele kadar uzanabildiği gibi göğüslerin hemen altında biten kısa modeller ile de üretilmektedir. Bazıları çıkarılabilir askılarla gelse de, büstiyerler genellikle askısızdır. Üzerinize tam oturan içinde rahat edebileceğiniz bir tanesini bulabilmek için önce hangi beden almanız gerektiğini biliyor olmalısınız. Büstiyer alışverişi yaparken, büstiyerlerin beden ölçüsünün içindeki sütyeninden ötürü kup ölçüsüne göre hesaplandığını aklınızda tutmalısınız. Eğer hangi büstiyeri seçeneceğinize karar vermekte zorlanıyorsanız, bir beden küçüğü veya bir beden büyüğü seçmekte tereddüt etmeyin.

Standart büstiyer ölçüleri şunun gibidir:

 • 70: A KUP
 • 75: A-B KUP
 • 80: C-D KUP
 • 85: D-E KUP

Eğer göğüs ölçünüz küçük kup ölçünüz büyükse bir üst bedeni deneyin. Örneğin 75D için 80 bir büstiyer seçin. Eğer tersi ise, yani göğüs ölçünüz büyük, kup ölçünüz küçükse, örneğin 80B için 75 beden bir büstiyer seçebilirsiniz.
Kup veya göğüs ölçünüzü öğrenmek için sütyen ölçüsü hesaplama sayfasında yer alan tablolardan yararlanabilirsiniz.

Dantelistan'da Merry SeeElawinMite Love ve daha pek çok markanın aradığınız modelleri 59,90₺, tek jartiyerleri 19,90₺ ve büstiyerleri 22,99₺'den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz. Türkiye'nin en seçkin kadın iç çamaşırı markalarının ürünleri, uygun fiyatlarla satılmaktadır. Siparişleriniz, dışarıdan paket içeriği kesinlikle belli olmayacak şekilde gizli ambalajla kargoya verilmektedir.

 

Ürünler 1 - 24 / Toplam 180

sayfa başı

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ürünler 1 - 24 / Toplam 180

sayfa başı

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...