DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  100 LİRA VE ÜZERİ  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Gecelik Modelleri


gecelik modelleri

Gecelik Modelleri

Gecelik Modelleri seçiminizle hem sexsi bir görünümü hem de rahatlığı bir arada bulabileceğiniz, Reflections, Merry See, Maranda, Missdore gibi markaların gecelik çeşitlerini, dekolte gecelik modellerini, sizler için 32,99 TL'den başlayan fiyatlarla bir araya getirdik. Dantelistan'dan yapacağınız online siparişleriniz, dışarıdan içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde ambalajlanır. Gizli paketleme dantalistan'da istisna değil kuraldır. Tüm gecelik modellerimiz üretim hatalarına karşı iade garantili hijyenik ve sağlıklıdır.

Kullanım amaçlarına göre gecelikleri kabaca iki gruba ayırmak mümkündür. Evde rahatlık için tercihan uyurken giyilen gecelik modelleri ve fantazi gecelik modelleri Aşağıda sizin için gecelilk modellerini ve gecelik seçiminizde göz önünde bulundurmanız gereken bazı önemli bilgileri bulabilirsiniz.

Uyku Gecelikleri

Rahat bir uyku için tercih edeceğiniz gecelik modellerinde, penye, pamuklu yahut ipek gibi kumaşları aramanız daha uygun olacaktır. Saten Gecelikler ise uyku için fazla tercih edilmemektedir. Gecelik seçimizde dikkat edeceğiniz diğer bir husus da geceliğin içinde rahat edebilmeniz, sizi sıkmaması ve hareketlerinizi kısıtlamamamasıdır. Yataktan kaltığınızda üzerinize bir şey almayı tercih ediyorsanız, gecelik sabahlık takımları da düşünebilirsiniz. Gecelik takımın geceliğin üstüne giyilen parçası size yataktan çıktığınızda da zarif ve estetik bir görünüm kazandıracaktır.

Seksi Gecelikler

Seksi Gecelikler, bayanların daha çok sevdikleri erkekle beraber olacakları özel anlarında tercih ettikleri geceliklerdir. Bu tür geceliklerde önemli olan seksi bir görünüme sahip olmaktır. Doğru seçilmiş bir seksi gecelik, size ve partnerinize yaşatacağı hazla sizi unutulmaz yapabilir. Seksi gecelikler, tül, dantel, saten hatta deri gibi pek çok farklı materyalden üretilmiş olabilir. Bu tür geceliklerde rahatlık ikinci plandaymış gibi görünse de aslında bu yanlış bir düşüncedir. En özel anlarınızda içinde rahat olmadığınız bir gecelik dikkatinizi dağıtacak ve belki de en özel anlarınızın berbat olmasına neden olabilecektir. Bu nedenle fantazi gecelik seçerken de içinde rahat hissedeceğiniz bir model tercih etmenizi öneririz. Dekolte gecelikler erkeklerin başını döndürmek için idealdir. İç çamaşırlarınızın belli belirsiz göründüğü sexsi gecelik modelleri, iç çamaşırınızın doğrudan göründüğü bir duruma göre çoğu kez çok daha kışkırtıcı olacaktır. Ten renginiz de fantazi gecelik seçiminizde dikkat etmeniz gereken diğer bir önemli noktadır. Saten Gecelik Modelleri daha çok kumral açık tenli bayanların tercih ettiği bir modeldir. Ten rengi buğday olanlar koyu renk tül ve dantelli gecelikleri de rahatlıkla giyebilirler. Tül gecelikler esneyebilmeleri sayesinde farklı beden ölçülerine daha kolay uyarlar. Bayan Gecelik Modelleri içinde en seksi görünen bir başka gecelik çeşidi de kırmızı gecelik modelleridir. Romantik bir akşam yemeğinden sonra eve döndüğünüzde üzerinizde göreceği bir kırmızı dantel gecelik sevdiğiniz erkeği büyüleyecektir.

Markalar
 1. Anıl
 2. Asimod
 3. Dowry
 4. Flz
 5. Gallipoli
 6. Gizzey
 7. Marc and Andre
 8. Miss Claire
 9. Missdore
 10. Mite Love
 11. Moonlight
 12. Perin
 13. Pierre Cardin
 14. Reflections
 15. Sevim
 16. Tuba
Beden
Renk
Daha Az Daha Fazla
Fiyat
0 ₺ 275 ₺ 0 ₺ ile 275 ₺ arası

Ürünler 1 - 24 / Toplam 195

sayfa başı

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Ürünler 1 - 24 / Toplam 195

sayfa başı

Sayfa:
 1. 1
 2. 2
 3. 3
 4. 4
 5. 5

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...