DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Gecelik Modelleri

Saten Gecelikler, Gecelik Modelleri görüntüleniyor.

gecelik modelleri

En Güzel Gecelikler

Donuk, gösterişsiz uzun, kat kat yığılmış bir sürü dantel ve kumaştan yapılmış bir gecelik giymeniz gerektiğini kim söylemiş ki? En güzel gecelik modelleri ve fiyatları, markaların yeni sezon modelleri sizi bekliyor. Hem çekici bir görünümü hem de rahatlığı bir arada bulabileceğiniz gecelik modelleri Pierre Cardin, Missdore, Miss Claire gibi iç giyim ürünleri markalarının seksı gecelık modellerı dantelistan.com’da.

Özel gecelerinizde farklı renk kadın gecelik modelleri ile tutkuyu ateşleyin. En seksi gecelik modelleri, büyük beden fantazi gecelikler, uzun gecelik, tül gecelik ve saten gecelik modelleri kendinizi güzel ve iyi hissedeceğiniz anların yegane tanığı olacak.

Geceliklerinizi seçerken duygularınızı ifade edecek modellere odaklanmalısınız. Yaramaz mı, yoksa masum mu olmak isterdiniz? Eğer mutaassıp bir ilk izlenim uyandırmak istiyorsanız uzun gecelik modelleri tercih edilir. Ayrıca uzun gecelikler soğuk havalarda bacaklarınızı sıcak tutarak üşümenize engel olur. Sexsi Gecelik Modelleri her zaman kısa olmak zorunda değildir. Bazen saklamak göstermektir. İç giyim ürünlerimiz arasında zevke ve keseye uygun modeller her kadını güzelleştiriyor.

Rahat bir uyku için tercih edeceğiniz gecelik modelleri arasında yer alan, penye, pamuklu yahut ipek gibi kumaşları aramanız daha uygun olacaktır. Saten Gecelikler ise uyku için fazla tercih edilmemektedir. Gecelik satın alırken dikkat edeceğiniz diğer bir husus da geceliğin içinde rahat edebilmeniz, sizi sıkmaması, uykuda hareketlerinizi kısıtlamamamasıdır. Yataktan kalktığınızda iyi dinlenmiş ve dinç hissedebilmede rahat ve cildinizle dost uyku kıyafetlerinin seçimi büyük önem taşımaktadır.

Gecelinizin altına giyeceğiniz iç çamaşırı eğer özel bir buluşma için hazırlanıyorsanız dikkatle seçmelisiniz. Örneğin siyah gecelik altına siyah, Kırmızı gecelik altına kırmızı çamaşır giyilir. Tercih edeceğiniz renkte geceliğin altına uygun iç giyim çeşitlerini tercih etmelisiniz. Kadınlar için göğüs dekoltelerindeki kusursuzluk önemlidir. İç çamaşırının altından belli belirsiz fark edildiği yarı transparan bir geceliğin verdiği hava, külotunuzu doğrudan göstermekten çok daha tahrik edicidir.

Ürünler 1 - 24 / Toplam 93

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ürünler 1 - 24 / Toplam 93

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...