DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Ödeme Metodları

Dantelistan'da Geçerli Ödeme Araçları

(Sipariş işlemleri ile ilgili bilgi için Sipariş & Kargo sayfasına göz atın.)

Dantelistan'dan vereceğiniz siparişlerde kredi kartı, banka havalesi, kapıda nakit ödeme, kapıda kredi kartı, alışveriş puanı veya hediye kartı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Mağazamızda geçerli olan ödeme yöntemleriyle ilgili detaylı bilgiyi bu yazının devamında bulabilirsiniz.

 

1- Kredi Kartı

Mağazamızda kredi kartınızı kullanarak peşin ya da taksitle ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan peşin ödemelerde herhangi bir fark yahut komisyon ödemezsiniz. Dantelistan Payu Online Ödeme Sistemini desteklemektedir. Mağazamızdan Payu üyesi Axess, Bonus, Cardfinans World, Paraf ve Maximum kartla 12 aya kadar taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Dantelistan 3D Secure kredi kartı güvenlik sistemini desteklemektedir.

Ödeme Metodları

3D Secure (Uluslararası Güvenlik Platformu) Nedir?3D Secure veya Uluslararası Güvenlik Platformu, kullanıcı bilgileri alındıktan sonra, kredi kartıbilgilerinin, kartı veren banka tarafından doğrulanmasını gerektiren bir güvenlik sistemidir. İlk defa Visa tarafından kullanılmaya başlanmış, daha sonra Master Card tarafından da uygulamaya konulmuştur.

3D Secure Ödemenin Avantajları Nelerdir?3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibine sadece kendisinin bilebileceği ödeme şifresi sorulmakta ve kart sahibinin kimliği doğrulanmaktadır. Bu sayede yetkisiz kişilerce kredi kartlarının internet ortamında kullanılmasının önüne geçilmesi sağlanmaktadır.

2- Kapıda Kredi Kartıyla Ödeme

Dantelistan.com'dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini ürününüzü kargo şubesinden veya adresinizde teslim alırken kredi kartınızla yapabilirsiniz. Dantelistan.com kredi kartı olmayan veya güvenlik gerekçesiye internet üzerinde kullanmaktan çekinen müşterilerimizin de internetten güvenle alışveriş yapabilmeleri için kapıda kredi kartıyla ödeme hizmeti vermektedir. Kapıda kredi kartıyla yapılan ödeme işlemlerinde 9,90₺ ek hizmet bedeli alınmaktadır.

2- Kapıda Nakit Ödeme

Dantelistan.com'dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini ürününüzü kargo şubesinden veya adresinizde teslim alırken nakit olarak yapabilirsiniz. Dantelistan.com kredi kartı olmayan veya güvenlik gerekçesiye internet üzerinde kullanmaktan çekinen müşterilerimizin de internetten güvenle alışveriş yapabilmeleri için kapıda nakit ödeme hizmeti vermektedir. Kapıda yapılan nakit veya kredi kartı ile ödeme işlemlerinde 8,00₺ ek hizmet bedeli alınmaktadır.

3- Banka Havalesi

Dantelistan.com'dan yaptığınız alışverişlerinizin ödemesini Arzu ederseniz banka havalesi ile de yapabilirsiniz. Havalenizi yaptıktan sonra, lütfen müşteri hizmetleri yetkilisine, 0850 840 0 770 numaralı telefon üzerinden, veya buraya tıkayarak bilgi veriniz. Hesap bilgilerini aşağıda bulabilirsiniz:

  • Banka: Yapı ve Kredi Bankası
  • Hesap Adı: Alis E-Tic. Çöz. Hiz. Yaz. San. ve Tic. Ltd. Şti
  • Hesap Numarası:   46880614 TL
  • Şube Adı: Kundu
  • Şube Kodu: 1066
  • İBAN Numarası: TR20 0006 7010 0000 0046 8806 14

4- Dantelistan Elektronik Hediye Kartı

Dantelistan.com'da ödemelerinizi, Hediye Kartlarıyla yapabilirsiniz. Eğer satın almak istediğiniz ürünün fiyatı, kartın fiyatından daha düşükse kalan tutar, sonraki alışverişlerinizde kullanabilmeniz için hesabınıza aktarılır. Hediye Kartınızın değeri satın almak istediğiniz üründen daha düşükse üzerini geçerli herhangi bir ödeme yöntemiyle tamamlayabilirsiniz.

5- Tiko Hediye Puanı

Dantelistan'dan alışveriş yaptıkça puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlarla sonraki alışverişlerinizde tutarın %35'ine kadar olan kısmmını ödeyebilirsiniz. Dantelistan ödül parasının adı Tiko Puan' dır. 1 Tiko 1₺ değerindedir, Nasıl tiko puan kazanabileceğinizi öğrenmek için lütfen Hediye Puanı Politikamız sayfasına gözatın.