DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

HEDİYE PUANI POLİTİKAMIZ

Tiko puan hakkında bazı bilgiler.

Tiko PUAN NEDİR?

Dantelistan | Online Bayan İç Giyim Mağazası'nda yaptığınız her alışveriş için Tiko kazanırsınız. Tiko'larınızı biriktirip daha sonra yapacağınız alışverişlerde indirim olarak kullanabilirsiniz.

NASIL Tiko PUAN KAZANABİLİRİM?
Tiko puan kazanmak için şunları yapabilirsiniz:
 • Alışveriş yaparak - her alışverişiniz için, alışverişin tutarına bağlı olarak puan kazanırsınız. Kazandığınız puanlar hesabınıza otomatik olarak eklenecektir.
 • Sitemize üye olarak.
 • Haber bültenimize ilk kez üye olduğunuzda.
 • Davetiye Göndererek — Arkadaşlarınızı sitemize üye olmaları için davet edin, Tiko kazanın.
 • Davet Ettikleriniz Üyemiz Olunca — Üyelikle sonuçlanan her bir davetiniz için, Tiko kazaının.
 • Davet ettikleriniz alışveriş yapınca — Sitemizden alışverişle sonuçlanan her davetiniz için Tiko kazanın.
 • Bir Ürünümüzü Paylaştığınızda — Facebook, Twitter, Google Pluss paylaşım ve beğenmelerinizin her biri için Tiko kazanırsınız.
BİR Tiko PUAN KAÇ LİRADIR?

Dantelistan'da 1Tiko'nun değeri = 1₺'dır..

Tiko PUANLARIMI NEREDE KULLANABİLİRİM?

Tiko'larınızı Dantelistan'dan yapacağınız sonraki alışverişlerde para yerine kullanabilirsiniz. .

EN AZ VE EN ÇOK Tiko PUAN MİKTARI

Alışverişlerinizde kullanabilmek için hesabınızda en az 25 Tiko puan olması gereklidir. Alışveriş tutarının en fazla %50 sine kadar olan kısmını Tiko puanlarınızla ödeyebilirsiniz. Sahip olabileceğiniz maksimum Tiko konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur.


KULLANILABİLİR Tiko PUAN & SON İŞLEMLER

Kullanılabilir Tiko'larınızıHesabım ve son 4 Tiko işlemini müşteri hesap panelinizde bulabilirsiniz..

kullanılabilir Tiko puan ve son 4 işlem


Tiko PUANLARINIZI YÖNETİN

Tiko'larınızla ilgili tüm işlemleri Tiko Puan Hesabım sayfasından gerçekleştirebilirsiniz.

hediye puanı yönetimi

Hediye Puanı Yönetim Paneli üzerinden yapabileceğiniz işlemler şunlardır:

 • İşlemler:Bu bölümde, puanlarınızla ilgili işlemleri inceleyebilirsiniz. Puanlarınızın son geçerlilik süresi, Tiko puan kullanarak yaptığınız alışverişler, Arkadaşlarınızın hesabınıza transfer ettiği puanlar ile ilgili bilgileri bu kısımda bulabilir, eğer gerekirse yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz.
 • Arkadaşlarınla Paylaş:Bu bölümde arkadaşlarınızı dantelistan.com'a davet ederek Tiko Puan kazanırsınız. Gönderdiğiniz bağlantı üzerinden Dantelistan'a ulaşıp üye olan her arkadaşınız için hem siz hem de arkadaşınız 5₺ değerinde 5 Tiko Puan kazanırsınız. Ayrıca bu bölümdeki linkleri kullanarak paylaştığınız ürünler eğer alışveriş gerçekleşirse 5 Tiko Puan kazanırsınız. alışverişi yapan arkadaşınız da 5 Tiko Puan kazanır.
 • Puan Gönder: Bu bölümü kullanarak dantelistan.com'da hesabı olsun olmasın istediğiniz kişiye hesabınızdaki kullanılabilir alışveriş puanlarını transfer edebilirsiniz. Puan gönderdiğiniz kişinin eğer dantelistan.com hesabı varsa puanlar otomatik olarak hesabına yüklenir. Eğer mağazamızda müşteri hesabı olmayan birine puan transfer ederseniz, ilgili kişi mağazamıza puan transferi yaptığınız e-posta adresini kullanarak yeni bir hesap oluşturduğunda gönderdiğimiz puanlar otomatik olarak hesabına yüklenecektir. Eğer puan gönderdiğiniz arkadaşınız 30 gün içinde mağazamızda bir hesap oluşturmazsa gönderdiğiniz puanlar hesabınıza iade edilir. Puan Gönderebilmeniz için hesabınızda en az 20 Tiko Puan olmalıdır. Bir defada göndrebileceğiniz maksimum tutar 100 Tiko Puandan fazla olamaz.
 • Abonelikler: Bu bölümde Tiko Puan bilgi servislerinden hangi konularda otomatik e-posta bildirimleri gönderileceğini belirleyebilir, isterseniz bildirimleri tümüyle devre dışı bırakabilirsiniz.
Tiko PUANLARIN GEÇERLİLİK SÜRESİ NEDİR?

Tiko'nın geçerlilik süresi kazanıldığı tarihten itibaren 180 gündür. Bu süre içinde kullanılmayan tiko puanlar geçerliliklerini kaybeder.

Önemli Not:
 • Tiko Puanlar sadece dantelistan.com İç Giyim Mağazası'ndan yapacağınız online alışverişlerinizde indirim olarak kullanılabilir. Nakit paraya çevrilemez ve devredilemez.