DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

İADE VE DEĞİŞİM

Ürün İadesi ve Değişim İşlemleri

 
 

İade Şartları

Değiştirmek veya iade etmek istediğiniz ürünü, fatura tarihinden itibaren 14 günü geçmemek kaydıyla, Alis E-Tic. Çöz. Hiz. Yaz. San. ve Tic. Ltd. Şti adına; Güzeloba Mah. 2365. Sok. No:36/B 07230  Muratpaşa / Antalya adresine bütün Yurtiçi Kargo (Müşteri No: 328704548) şubelerinden gönderebilirsiniz. Ücretsiz iade kargo hizmetimizden yararlanabilmek için azami süre fatura tarihinden itibaren 7 gündür. Bu süreyi aşan iade gönderilerinde kargo ücreti müşteriye aittir.

Ürün İade Ederken Dikkat Etmeniz Gereken Hususlar
Dantelistan'dan satın aldığınız ama hasar, üretim hatası veya beğenmeme gibi herhangi bir sebeple bir ürünü iade etmek, aynı veya farklı bir ürünle değiştirmek için, elinize geçtiği tarihten itibaren en geç ondört (14) iş günü içinde elimize ulaşak şekilde göndererek iade veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. İade & değişim isteklerinizin kabulü için dikkat etmeniz gereken kurallar aşağıda açıklanmıştır:

  • Ürünün ambalajı ve kutusu hasar görmemiş olmalıdır.
  • Ürün giyilmemiş, kullanılmamış olmalıdır.
  • Ürün faturası arkasındaki iade talep formu doldurulmuş olarak, tüm nüshalarıyla gönderilmelidir.
  • Eğer ürün bir şirkete fatura edilmişse, kargo ücreti dahil edilmeden, “Ürün Birim Fiyatı + KDV” şeklinde kesilmiş bir iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. Şirket ve tüzel kişiler adına satın alınan ürünlerde, resmi iade faturası olmadan iade veya değişim kesinlikle yapılmamaktadır. Kurumsal iade faturalarına, Dantelistan faturasının arkasındaki iade formunun fotokopisi şirketin iade faturasının arkasına üzeri doldurulmuş ve imzalı olarak eklenmiş olmalıdır.
  • Üst grup iç çamaşırlarının iadesi kullanılmamış olmaları koşuluyla kabul edilmektedir.
  • Külot ve külot takımlarda hijyenik nedenlerle değişim veya iade yapılmaz.
  • Promosyonlu veya kampanyalı grup ürünlerden birinin iadesi durumunda promosyon şartları ortadan kalkar. İade edilmeyen ürün için promosyonsuz fiyat uygulanır.
  • Müşterinin ürünü iade etmesi ve alışverişinden cayması halinde, iade talebi işlemi ürünün tarafımıza ulaştığı tarihten itibaren on (10) iş günü içerisinde sonuçlanıdırlır. iade koşullarına uygunluğu tarafımızdan denetlenip onaylanan işlemlerin bedeli, yapıldığı ödeme aracı üzerinden kesintisiz olarak müşterinin hesabına iade edilir.

Kargo Ücretsiz İade ve Değişim
İade/değişim istediğiniz ürünleri teslimat tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde Yurtiçi Kargo şubelerinden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Teslimat tarihi 7 günü geçmiş ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir.