DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

G String Külot


String Bayan Külot modelleri

String Külot Modelleri

String Külot önü klasik iç çamaşırı görünümünde, arkası bir ipten ibaret iki parçanın belde biribirine bağlandığı bir G String Külot çeşididir. G string iç çamaşırlar, hem erkek hem de kadınlar tarafından kullanılabilmektedir. Giysilerinin şıklığının iç çamaşırı izleriyle gölgelenmemesini isteyen kadınların abiye kıyafetlerin altında kullandığı string g modellerine sporcu kıyafetlerinin altında da rastlanmaktadır. Seksi bir külot çeşidi olan string külotlar kadınların özel randevularında bir cazibe unsuru olarak da kullanılır. Dantelli, deri, plastik ya da saten pek çok farklı malzemeden siyah, kırmızı, ten, gri leopar gibi aklınıza gelecek her renk ve tonda üretilmektedir. .

String Külot g modellerine g string, v string , tanga string külot gibi, giyim string türüne göre değişen farklı isimler verilmektedir. G string Külotlar, ilk defa 1920'lerde Amerika'da Earl Carroll'un yapımlarında rol alan gösteri kızları tarafından kullanılmaya başlanmıştır. 1930'larda Chicago G String adıyla Margie Hart gibi sanatçıların kullanmaya başlamasıyla yaygınlık kazanmıştır. String Külotlar dünyaya Chicago üzerinden yayılmıştır. Bu bakımdan Chicago G String Külotların ana vatanı sayılır. Hala dünyanın en büyük String Külot üreticileri buradadır. İç giyim külot çeşitleri içinde en önemli yeri tutan

dantelistan.com'da bayan string külot modellerini ve seksi külot çeşitlerini 6.75 TL'den başlayan fiyatlarla evinizin konforunda Online Sipariş verebilirsiniz. Tüm ürünler içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde ambalajlanmaktadır. Ayrıca isterseniz ürününüzü teslim alırken ödemesini nakit veya kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Ürünler 1 - 24 / Toplam 79

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ürünler 1 - 24 / Toplam 79

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...