DESTEK   0850 840 0 770
 100%  ORJİNAL ÜRÜN

  125₺ VE ÜZERİNE  ÜCRETSİZ KARGO
  14 GÜN  İADE GARANTİSİ

Toparlayıcı Sütyen Modelleri


Toparlayıcı Sütyen modelleri

Toparlayıcı Sütyen Modelleri

Toparlayıcı Sütyenler göğüslerin belirginliğini azaltıp, baskılayarak biçimlendirip daha küçük görünmelerini sağlayan, daha çok büyük göğüslü bayanların tercih ettiği bir giyim sütyen çeşididir. İngilizceden Türkçeye geçmiş biçimiyle Minimiser Sütyen olarak da adlandırılır. Bunun yanında çok yaygın olmasa da Küçültücü Sütyen olarak adlandırılabilmektedir. Dantelistan'da, Kom, Dagi, Ten gibi en seçkin bayan iç giyim markalarının şık, dantelli ve zarif en yeni sütyen modellerini, en iyi fiyatlarla iç giyiminde kaliteye önem veren kadınların beğenisine sunuyoruz. Büyük göğüslü bayanlar için tasarlanmış, şık, rahat ve zarif yüzlerce Sütyen 35,99 TL den başlayan fiyatlarla, ayrıca yaptığınız her 100 TL sütyen alışverişine 10TL bedava alışveriş puanı da yine sadece dantelistan.com'da.

Toparlayıcı Sütyen Nasıl Olmalı?

Sütyeninizi satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu, doğru beden ölçüsünü seçmektir. Bunun yanında, sütyeniniz omurgayı desteklemeli, göğüslerinizin ağırlığını dengeli bir şekilde taşımalıdır. Ayrıca sütyen askılarınız cildinizi kesmemeli ve uygun anti allerjik malzemelerden yapılmış olmalıdır. Dantelistan iç giyim sütyen kolleksiyonumuzdaki tüm ürünler, kalite ve kullanım ergonomisine uygun, yumuşak ve teninizle dost malzemelerden üretilmiş olanlar arasından seçilerek bir araya getirilmiştir. Doğru seçilmiş bir sütyen göğüslerinizin ağırlığını hafifleterek omurganıza destek olur.Kullandığınız sütyen mutlaka göğüslerinize uygun bir ölçüye sahip olmalı, fazla sıkı ya da gevşek olmamalıdır. Bunu sütyen askılarının omuz ve ense üzerinde bıraktığı izlerden anlayabilirsiniz. Eğer sütyeninizi çıkardıktan sonra omuz ve enseninde uzun süre geçmeyen izler bırakıyorsa muhtemelen ölçüleri size uygun değildir. Bir Südyen teninizin hava almasına müsade etmeli, iç yüzeyleri göğüsleri tahriş etmeyen yumuşak bir materyalle kaplanmış olmalıdır. Dış giyim sütyen seçiminizle uyumlu olmalıdır, Özellikle renk seçiminde yapılan bir yanlış da ten rengi iç çamaşırlarının dışarıdan belli olmadığı yanılgısıdır. Sütyeninizin rengi, giysilerinizin rengiyle uyumlu olmalı ne çok açık ne de koyu kontrastlar kullanılmamalıdır. Büyük göğüslü kadınlar, dolgulu sütyen kullanmaktan kaçınmalı bunun yerine toparlayıcı dikleştirici özellikli ürünleri tercih etmelidir.

Dantelistan minimizer sütyen modelleri ile muhteşem göğüsler!

Giysi seçiminizde güzel ve seksi bir görünüm için doğru sütyen modelini seçmelisiniz. minimizer sütyenler özellikle göğüs dekolteli kıyafetler, kazak gibi göğüslerinizi saran giysilerin içinden göğüslerinize dik ve uçlara doğru sivri bir görünüm kazandırarak harika görünmenizi sağlar. Ayrıca size daha zayıf ve seksi, erkeklerin gözlerini sizden alamadığı bir görünüm kazandırır. Doğru sütyeni seçerek dış görünüşünüze çekici bir görünüm verebilirsiniz.

Ürünler 1 - 24 / Toplam 94

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Ürünler 1 - 24 / Toplam 94

sayfa başı

Sayfa:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Yükleniyor, lütfen bekleyin ... Yükleniyor, lütfen bekleyin ...